Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Kalımlı’nin açıklamaları şu şekilde:

“Tüm camiamızı, teknik direktörümüzü ve takımımızı kutlama ediyorum. Rakipler kağıt üstünde oldukca kuvvetli görünmeyebilir fakat bizlere nazaran oldukca daha hazır, oldukca daha resmi maç oynamış, kaliteli, fizikli bir takımdı. Hocamızın bilhassa gençlere talih vermesiyle hepimizin senelerdir beklediği bir görüntüydü. Gruplara kaldık. Oldukca mutluyuz. 2 yıl sonrasında yeniden Avrupa sahnesindeyiz.

Rakiplerimiz kuvvetli. Hepsine saygı duyuyoruz. Saygı duymakla birlikte hiçbirinden çekinmiyoruz. Oturmaya devam eden oyunumuzla o gruptan çıkacağımızı ümit ediyoruz. Aslına bakarsan bu inançla yola çıkıyoruz. Fenerbahçemiz için, Türk futbolu için hayırlı olsun. Kağıt üstünde güzel bir grup. Artık bundan sonrası futbolcularda.

Olympiakos hocamızın eski ekibi. Orada kazanmış olduğu 2 kupa var. Onun için de garip. Artık Fenerbahçe çatısı altında olduğundan bu sefer Fenerbahçe’yle başarılar elde etmek istiyor. Orada 2 kupası var, şu anda burada yok. Alınyazısı ağlarını örüyor onun için. Artık burada kupa kazanacak. 

Altyapıdan gençlerimizin oynaması tüm camiaya moral motivasyon sağlamış oldu. Bunu bekliyorduk. Bence artık yavaş yavaş özlenen Fenerbahçe ortaya çıkmaya başladı. Başkanımızın da söylediği benzer biçimde son rötuşları da yaptıktan sonrasında inşallah herkesi mutlu edecek bir ekip ortaya çıkacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz