Trabzonspor TS Club ve Yatırımlar Koordinatörü Yalçın Orhan, forma satışındaki son durum ve mağazalaşmayla ilgili FANATİK’e açıklamalarda bulunmuş oldu.

Orhan, “Taraftarlarımızın almış olduğu forma sayısı 53 bini geçti. Son düzenlenen kampanyada da Trabzonlu iş adamlarımız 18 bin civarı forma aldılar. Başkanımızın da yeni transferlerimize satmış olduğu toplam forma sayısı 23 bin. Doğrusu 100 bin barajına ulaştık. Hedefimiz 300 bin forma satmak. Evimizde oynadığımız maç günleri ürün satışlarını 3’e katlıyoruz. Ekip kazandıkça, taraftarın ilgisi artıyor. Güzel sonuçların devam etmesiyle ilgi artacaktır ve bence 300 bin hedefine ulaşacağız”dedi. Pandemiden oldukca etkilendiklerini vurgulayan Trabzonspor yöneticisi, “Geçtiğimiz sezonki ürün satışı, bundan önceki döneme bakılırsa neredeyse yarı yarıya düştü. Bu yıl ümit ediyorum ki beklediğimiz noktalara yeniden ulaşacağız. Mağaza mevzusunda tüm talepleri dikkate alıyoruz ve detaylı emek harcama yapıyoruz” ifadelerini kullandı ve şöyleki devam etti:

‘Avrupa’ya açılıyoruz’

“İstanbul’da Beylikdüzü ve Ümraniye’de TSClub mağazalarımız hizmet vermeye başlamıştı. Pandemiyle ilgili sıkıntılar meydana gelmesiydi, Beykoz ve Sarıyer’de de mağazalarımızı açacaktık. Şimdi tekrardan o mevzuda çalışmalarımız var. Ek olarak Avrupa’da da Trabzonsporlular’ın ilgisini dikkate alarak 2 mağaza açmayı düşünüyoruz. Belirlediğimiz lokasyonlarlai lgili saha araştırmaları yapılıyor. Forma ve ürün satışı, Trabzonspor için mühim bir gelir noktası. Taraftarlarımızdan destek bekliyoruz. Yoğun maç trafiği azaldığında forma elçisi olarak Hamsik’le de bir ekip organizasyonlar düşünüyoruz”

Safa Can Konuksever

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz