Fenerbahçe transfer haberi: Vedat Muriç geri dönüyor!

Fenerbahçe , yeni sürem öncesi transferde üçüncü bombayı Vedat Muriç ile patlatmaya hazırlanıyor. Sarı-Lacivertliler’e son müjde Maurizio Sarri’den geldi. Lazio’nun yeni teknik patronu, değişen sistem sonrası elindeki üç forvetten birini yollama sonucu almıştı. Tecrübeli çalıştırıcı tercihini Muriç’ten yana kullandı ve bu kararını oyuncuya da iletti.

Opsiyon ısrarı yok

Böylece Kosovalı yıldızın Fenerbahçe’ye dönüşünün önünde hiçbir engel kalmadı. Yönetim bir süredir Lazio ile görüşme halindeydi ve Muriç’in kiralanması mevzusunda antak kalma sağlamıştı. Sadece satın alma opsiyonu için taraflar ortak noktada buluşamamıştı. Sarı-Lacivertliler’in bu mevzuda ısrar eden olmayarak transferi bir an ilkin bitirmeye çalışacağı öğrenildi.

Hayalinin ardında

Çocukluğundan beri Fenerbahçe taraftarı olan Muriç, bundan dolayı Rizespor ’da oynarken Galatasaray da kendisini oldukça istemesine karşın Sarı-Lacivertliler’i tercih etmişti. 27 yaşındaki forvet, yapmış olduğu her açıklamada, “Avrupa’da oynamak isterim fakat Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşamadan ayrılmayı düşünmüyorum” diyordu. Sadece Muriç, Lazio’nun teklifinin kulüp için cazip olması sebebiyle hayalini gerçekleştiremeden ayrılmak mecburiyetinde bırakılmıştı. Yıldız futbolcu şimdi yarım kalan hikayeyi tamamlamak ve hayaline kavuşmak için dönmeye hazırlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz