Taraftar Fenerbahçe'den umutlu

Fenerbahçe’nin Hollanda ekibi Zwolle ile yapacağı hazırlık maçında gelen taraftarlar takımlarından ümitli.

Yeni sürem hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, Hollanda’nın Zwolle ekibi ile Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat Stadı’nda saat 19.00’da savaşım edecek. Koronavirüs pandemisi sebebiyle geçtiğimiz sürem statlara alınmayan taraftarlar uzun bir aradan sonrasında gönül verdikleri takımın müsabakasını tribünden takip edecekler. 

Savaşım öncesinde Demirören Haber Ajansı’na (DHA) konuşan sarı-lacivertli taraftarlar, bu yıl takıma duydukları itimatı dile getirirken, teknik direktör Pereira’ya olan inançlarını ifade ettiler. Kadro planlaması hakkında da konuşan taraftarlar, yerinde yapılacak transferlerle kadro iskeletinin korunması icap ettiğini dile getirdi. 

Geçtiğimiz senelerde kombine aldıklarını ve sarı-lacivertli takıma devamlı destek olduklarını ifade eden bir yandaş, tribüne gelmeyi özlediklerini ve bu yıl başarı göstermiş olmak istediklerini kaydetti. 

Hazırlık müsabakasını seyretmek için Tekirdağ’dan geldiğini ifade eden bir öteki yandaş, bu yıl beklentilerinin fazlaca bulunduğunu ve karşılık almak istediklerini dile getirdi.  

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz