Beşiktaş transfer haberi: İşte Godin'e yapılan teklif!

Yeni sezonda yer alacakları 3 kulvarda da başarı hedefleyen Beşiktaş ‘ta teknik ekip, bundan dolayı tecrübeli bir kadro oluşturmak için yönetimden talepte bulunmuştu. Teknik direktör Sergen Yalçın’ın raporu doğrultusunda İtalyan ekibi Cagliari’de vazife meydana getiren Diego Godin için girişimlere başlamış olan Beşiktaş, 35 yaşındaki Uruguaylı stoperle son görüşmesini yapmış oldu. Kartal’ın, kulübünden 3 milyon Euro’su güvence toplamda 4 milyon Euro kazanan futbolcuya bu bedelin yarısını doğrusu 2 milyon Euro’luk maaş önerisinde bulunmuş olduğu kaydedildi.

Kulübü Cagliari’nin yüksek maliyeti sebebiyle elinden bedelsiz olarak çıkarmaya karar verilmiş olduğu tecrübeli futbolcunun, Beşiktaş’ın teklifini değerlendirmeye almış olduğu ve karar vermek için süre istediği açıklandı.

Listede en başta!

Kariyerinde daha ilkin; Villereal, Atletico Madrid ve İnter şeklinde mühim kulüplerde vazife meydana getiren Godin, geçen yıl Cagliari’ye bedelsiz olarak aktarma olmuştu. İtalyan kulübünün ekonomik olarak sorun yaşaması sonrasında en yüksek maaş alan oyuncular içinde yer alması sebebiyle Godin, aktarma listesine konan ilk isim olmuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz