Lourency: Göztepe formasıyla çok iyi bir sezon geçirmek istiyorum

Lourency, kulübün toplumsal medya hesaplarına yer edinen açıklamasında, Göztepe ‘den teklif aldığında kendisini oldukça hususi hissettiğini ve yapmış olduğu araştırmalarda kulüpten oldukça etkilendiğini belirtti.

Göztepe’ye aktarma olmak için büyük çaba gösterdiğini ve doğru bir karar verdiğini aktaran Lourency, şunları kaydetti:

“Burada bulunmaktan oldukça mutluyum, bir an ilkin taraftarımızın önünde takıma ve ekip arkadaşlarıma destek olmak için sabırsızlanıyorum. Takımın projelerinin yanında taraftarlarımızla beraber olmak oldukça mutluluk verici olacak.”

Lourency, gerek defansif gerekse ofansif olarak devamlı ekip oyuncusu olmaya çalıştığını belirterek, “Sonuçlara bağlı olmaksızın takımım için en iyisini ortaya çıkarmaya çalışırım.” ifadelerini kullandı.

Futbola başladığı Chapecoense takımının yaşamış olduğu tayyare kazasında birçok arkadaşının vefat ettiğini ve bu adların kendisine oldukça katkı verdiğini bildiren Lourency, sözlerini şöyleki sürdürdü:

“Her nerede olursa olsunlar burada olmamı ve futbolumu göstermemi oldukça isteyecek insanlardı. Bu anlamda oldukça mutluyum, onları her anımda hatırlıyorum. Beni ileriye taşıyıp, daha da iyi olmamı istiyorlardı, tüm çabalarımın içinde onlara da bir hisse var.”

Lourency, karantina süreciyle hazırlık kampının bir süresini kaçırmasına karşın Afyonkarahisar kampıyla takıma adapte olmaya başladığını bildirdi.

Takımda oldukça üst düzey futbolcuların yer aldığını belirten Lourency, şunları kaydetti:

“Ben de onlarla takımımız için en iyisini vermeye çalışacağım. Buraya ulaşmadan önce takımla ilgili gördüğüm videolarda taraftarımız oldukça dikkatimi çekti. Onlarla buluşmak için sabırsızlanıyorum. Taraftarlarımızın fanatikliği videolardan bile oldukça belli oluyordu. Onlarla ilk buluşmamız için şimdiden oldukça heyecanlıyım. Stadımızı gezme fırsatım oldu. Oldukça güzel ve enerjisi oldukça pozitif olan bir stadımız var. Bir an ilkin Göztepe formasını giymek ve Göztepe formasıyla oldukça iyi bir sürem geçirmek isterim.”

Lourency, açıklamasını “Göz Göz Göztepe” sloganıyla tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz