Ali Koç: Hedeflerimiz doğrultusunda son derece inançlı ve iddialıyız

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen bayramlaşma törenine Ali Koç’un yanı sıra, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Ufak, yöneticiler; Erol Bilecik, Ruşen Çakır, Burak Çağlan Kızılhan, Ahmet Ketenci, Selma Altay Rodopman, Özgür Özaktaç ve üyeler katıldı. Başkan Koç, organizasyonda üyelerle bayramlaştıktan sonrasında bir süre basın mensuplarıyla da söyleşi etti. 

Açılış konuşmasını meydana getiren Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Ufak, her insanın bayramını kutladı. Yeni sürem öncesinde tüm branşlara başarılar dileyen Ufak, 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda yer edinen 22 Fenerbahçeli sporcudan madalya beklediklerini söylemiş oldu. 

ALİ KOÇ: FENERBAHÇE BİR OLDUĞU ZAMAN MÜCADELE EDEMEYECEĞİ HİÇBİR ŞEY YOKTUR

Katılımlarından dolayı üyelere teşekkürlerini ileten Başkan Ali Koç, “Bayramlar bizi biz meydana getiren, birbirimize bağlayan, geleneklerimizi hatırlatan, ulusumuzun çimentosu olarak değerlendirebileceğimiz, her yıl yaşadığımız ve coşkuyla kutladığımız günler. 1,5 senedir her şey olağan haricinde olduğu şeklinde törenlerimiz de farklılaştı. İnşallah divanımızı düzgüsel şartlarda yapacağız. Fenerbahçe bir olduğu süre savaşım edemeyeceği hiçbir şey yoktur” ifadelerini kullandı. 

“HEDEFLERİMİZ DOĞRULTUSUNDA SON DERECE İNANÇLI VE İDDİALIYIZ”

7 senedir bekledikleri futbol A ekibi şampiyonluğu için inançlı ve iddialı olduklarını dile getiren Ali Koç, “Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl bilhassa futbolda oldukca daha değişik şeyler, oldukca daha güzel günler yaşayacağımızın habercisi olmayı isterim. Ne kadar kesin ve inançlı olduğumuzu anlamanız açısından, bundan dolayı ben genel anlamda ilerisi için tahminde bulunmam, büyük konuşmam, inşallah derim, kısmet derim, kısmete oldukca inanırım fakat bu yıl her şeyden oldukca yaptığımız emek harcamalar, ektiğimiz tohumlar ve hedeflerimiz doğrultusunda son aşama inançlı ve iddialıyız. İddialı olmayı seven biri değilim fakat iddialıyız ve 7 senedir beklediğimiz, her şeyin üstünde tuttuğumuz futbol branşımızda şampiyonluğu yakalamak. Tüm şubelerde emek harcamalar devam ediyor. Fenerbahçe olarak Türkiye Cumhuriyeti’nin 2020 Tokyo Olimpiyatları’na gönderilmiş olduğu kafilenin 5’te 1’inin bizim çocuklarımızdan oluşmasından ne kadar gurur duysak azdır. Kuvvetli bir devlet olmanın mühim unsurlarından birisi sportif başarı. Bu yıl üstün dereceli sayıda sporcumuz var fakat üzerine koya koya geliştirmeliyiz. Başta kendi sporcumuz olmak suretiyle kafilemizin her bir sporcusunun yolu açık, şansı bolca olsun. İnşallah Türkiye, olimpiyat tarihindeki en iyi dereceleri elde eder” şeklinde konuştu.

OLGUCAN KALKAN / İSTANBUL,(DHA)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz