Konyaspor, yeni sezonda giyeceği formaları tanıttı

Süper Lig ekiplerinden İttifak Tüm ortaklık Konyaspor ’un 2021-2022 sezonunda giyeceği maç formaları kısa reklam filmiyle tanıtıldı. Kulübün toplumsal medya hesabından “#Kanımızdavar” etiketiyle paylaşılan videoda, “Sırtımızda dağ benzer biçimde Konya Gençlerbirliği, Konya İdmanyurdu var. Ne olursa olsun; pes etmemek, yılmamak, yıkılmamak #Kanımızdavar.” ifadeleri kullanıldı.

Formaların arkasında Konyaspor’un kuruluşunun 100. yılına vurgu yapılarak Konya İdman Yurdu ve Konya Gençlerbirliği logoları da yer aldı.

Piyasaya sürülen tanıtım videosunda, şu ifadelere yer verildi:

“Tam ortasındayız dünyanın. Anadolu’nun tam ortasında. Tarihin tam ortasında. Bozkırın tam ortasında. Dokunduğumuz her şeyi güzelleştirmek, dönüştürmek var kanımızda. Beyaz sayfalara nesiller katmak var. En başta, en önde giden olmak var, cesarette de merhamette de. Başkenti olmak var koca bir imparatorluğun da kainata yayılan bir sevginin de. Emek emek yazdığımız tarihin, çift başlı Selçuklu kartalını taşırız göğsümüzde gururla. Pes etmemek, yılmamak var ruhumuzda. Konya Gençlerbirliği var, Konya İdman Yurdu var, birleşmek gücümüze güç katmak var sırtımızda. Bugün üçlü armamızı kuvvetli kılan yıllarımız var arkamızda. Elbet birazcık deli akan kanımız, elbet gol diye bağırışımız, elbet kalpten gelen sevdamız var. Ruhumuzda şehre sığmayıp taşmak var. Yüzler var. ’Şimdi yenisi gelsin.’ diyen yüzler. Yarını bugünden izleyen yüzler var. 100 senelik armamızda biten yüz senenin gururu, gelen yenisinin umudu var. Biz tüm bu hikayemizi 100. yıl formamıza işledik şimdi. Üzerimize zamanı ve gururu giyelim, umudu ve geleceği giyelim diye. O formanın üstündeki ter asla kurumasın diye. Bu sebeple var olmak kanımızda var.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz