Ali Koç, Fenerbahçe Kulübü Maltepe şubesinin genel kuruluna katıldı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve yönetim kurulu üyeleri, kulübün bünyesinde etkinlik gösteren Maltepe şubesinin genel kuruluna katıldı. Sarı-lacivertli kulübün web sitesinde yer edinen bilgiye nazaran, Gülsuyu Stadı’nda meydana gelen ve 350 üyenin oy kullandığı genel kurulda tek aday olarak seçime giren Behram Kaçar, üst üste ikinci kez başkanlığa seçildi.

Ali Koç’un yanı sıra yöneticiler Burak Çağlan Kızılhan, Sevil Zeynep Becan, Sertaç Komsuoğlu ve Turhan Şahin genel kurulda üyelerle bir araya gelmiş olarak söyleşi etti. Görüşmede bir konuşma meydana getiren Koç, 25-26 Haziran tarihlerinde yapılacak olağan seçimli genel kurul toplantısında seçilmesi halinde temsilci üyelerin kurultay üyeliğine geçişini kolaylaştırmaya devam edeceklerini belirterek, “Delegeler 2 bin 900 küsur temsilci üyeyi gelecek haftalarda gerçekleşecek olan Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel kurulunda temsil edecekler. Dolayısıyla aslına bakarsak bir kurultay üyesinden fazlaca daha büyük sorumlulukları var. Bir tek kendileri için değil binlerce kişiyi temsilen kongrede bulanacaklar.” ifadelerini kullandı.

Maltepe şubesinin genel kurulunun hayırlı olmasını dileyen yönetici Sevil Zeynep Becan ise “Şube, bildiğiniz şeklinde derneklerden değişik. Şubelerin tüzel kişilikleri yok. Yönetim kuruluna bağlı aktivitelerini sürdürüyorlar. Bugün bir tek temsilci üyelerimizin katılmış olduğu genel kuruldan kulübün 3 yılda bir meydana getirilen seçimli genel kurulunun delegeleri seçiliyor.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

AA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz