Fenerbahçe Altay Bayındır'ı satmayı düşünmüyor

23 yaşındaki kalecinin gelişimini sürdüreceğine inanan sarı lacivertli yönetim, birkaç sürem sonrasında Altay’dan daha yüksek bir kazanç elde etmeyi düşünüyor.

Fenerbahçe ’de gelecek sürem da kadronun değişmez isminin Altay Bayındır olması umut ediliyor.

1,5 milyon euro karşılığında MKE Ankaragücü’nden geçirme edilen 23 yaşındaki kaleci, geçtiğimiz iki sezonda kıymetini katladı.

Başkan Ali Koç, gelişimini sürdüren başarıya ulaşmış file bekçisinin önümüzdeki sezonlarda daha iyi bir seviyeye çıkacağını düşünüyor.

Bu yüzden yönetim, Altay’ın minimum bir sürem daha takımda kalmasını istiyor.

Teklifleri değerlendirmeme sonucu alan sarı lacivertliler, sadece reddedilemeyecek bir teklif olması durumunda fikrini değiştirebilir.

Altay için önerilecek rakamın 20 milyon avro üstü olması ve sunulacak teklif sonraki satıştan belli bir miktar hisse vermeyi içerirse, o vakit masaya oturulacak.

Disiplinli yaşam seçimi ve kişisel gelişimine ehemmiyet veren genç kalecinin gelecekte yurt haricinde uzun bir kariyer geçirmeyi organize ettiği da gelen haberler içinde.

Sarı lacivertlilerde seviyesini her geçen gün çoğaltmak isteyen Altay Bayındır, Avrupa’da birçok mühim kulübün de radarında bulunuyor. (TRTSPOR)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz