Beşiktaş'a Ghezzal müjdesi

Beşiktaş ‘ta Rachid Ghezzal mevzusundaki belirsizlik sürerken Cezayir basını, flaş gelişmeyi duyurdu.

Siyah-beyazlıların şampiyonluğında büyük hisse sahiplerinden önde gelen Vincent Aboubakar’ın Al-Nasr ile sözleşme imzaladığı açıklanmıştı.

ABOUBAKAR’DAN SONRA GHEZZAL

Suudi Arabistan basını, gün içinde Rachid Ghezzal’ın da transferi için resmi olarak harekete geçildiğini duyurmuştu.

Haberde, Cezayirli oyuncunun Siyah-beyazlı takımla hemen hemen sözleşme yenilemediğine ve Aboubakar şeklinde cazip bir teklifle oyuncunun ikna olabileceğine dikkat çekilmişti.

CEZAYİR BASINI MÜJDEYİ DUYURDU

Cezayir basınında yer edinen habere bakılırsa; Ghezzal, yakın çevresine cazip teklif gelse bile Suudi Arabistan’da oynamak istemediğini dile getirdi. Yıldız futbolcunun kariyerine Beşiktaş’ta devam etme mevzusunda ısrar eden olduğu kaydedildi.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ ile Rachid Ghezzal’ın menajeri Anouir Fazuli bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiş ve görüşmede tarafların maddi şartlarda anlaşamamıştı.

Leicester City’nin Cezayirli futbolcudan iyi bir kar elde etmek istediği ve Beşiktaş ile görüşmelerin devam etmiş olduğu açıklandı.

KALMAK İSTEDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Ghezzal daha ilkin yapmış olduğu açıklamada, “Leicester City ve Beşiktaş hemen hemen antak kalma sağlamadı. Sadece ben anlaşmalarını oldukca isterim. Beşiktaş’ta kalmak isterim” ifadelerini kullanmıştı.

Leicester City’den kiralanan 29 yaşındaki Ghezzal, sezonu asist kralı olarak tamamlamıştı. Cezayirli oyuncu, 2020-21 sezonunda çıkmış olduğu 35 maçta 8 gol ve 18 asist ile oynamıştı.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ ile Rachid Ghezzal’ın menajeri Anouir Fazuli bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiş ve görüşmede tarafların maddi şartlarda anlaşamamıştı. (Özgürlük)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz