Mehmet Niyazi Akdaş, yeniden Gençlerbirliği başkan adaylığını duyurdu

İş insanı Mehmet Niyazi Akdaş, Süper Lig ekibi Gençlerbirliği’nin 10 Haziran’da yapılacak olağan genel kurulunda tekrardan başkan talibi olma sonucu aldığını duyurdu. 

Daha ilkin başkan talibi olan sadece bu kararından vazgeçen Niyazi Akdaş, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “100 yıla yaklaşan bir mazisi bulunan kulübümüzü sahipsiz bırakmamak adına, 4 Haziran’da aldığımız adaylıktan çekilme kararını gözden geçirdik. Netice olarak perşembe günü gerçekleştirilecek genel kurulumuzda ekibimizle beraber tekrardan aday olduğumuzu duyurmak isterim.” ifadelerini kullandı.

“Gücümüzün, adımızda da yazdığı benzer biçimde birlik olmamızdan geldiğini lütfen unutmayalım.” değerlendirmesinde bulunan Aktaş, şu görüşlerini paylaştı: “Gençlerbirliği’ni hep beraber, siz değerli ziyaretçilerimizin de sesine kulak vererek yönetmek için adayım. Hatasız bir kul olmayacağı benzer biçimde, her şeyi bilen, her sonucu tek başına alan bir kulüp başkanı da olması imkansız. Dolayısıyla bu cuma gününden başlayarak yaptığımız doğrularda destek olmanız, hatalarımızda ise bizleri uyarmanız için sizlere ihtiyacımız olacak. Hepinizden ricam yeni bir döneme geçtiğimiz bu tehlikeli sonuç süreçte bizlere hareket alanı ve süre tanımanızdır.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz