Çaykur Rizespor, Bülent Uygun ile prensip anlaşmasına vardı

Çaykur Rizespor ’da 26 Haziran’da yapılacak başkanlık seçimine tek sıralama ile girecek olan Tahir Kıran, yeni sürem planlamasında geç kalınmaması için teknik direktör Bülent Uygun ile 3 senelik ilke anlaşmasına vardı ve geçirme çalışmalarına da teknik heyetin raporu doğrultusunda hız verildi.

26 Haziran’da yeni başkanını seçecek olan Çaykur Rizespor’da, yeni sürem öncesi geçirme çalışmalarında aksaklık yaşanmaması adına çalışmalara erkenden hız verildi. Yapılacak başkanlık seçimine tek sıralama ile girecek olan Tahir Kıran, yeni sürem öncesi sportif mevzuda aksaklık yaşanmaması için çalışmalara erkenden başladı. Kıran ve ekibi, geride kalan sezonu takımın başlangıcında tamamlayan teknik direktör Bülent Uygun ile 3 senelik ilke anlaşmasına vardı.

KONGRE SONRASI ANLAŞMALAR RESMİYET KAZANACAK

Tahir Kıran ve ekibi, yeni sürem öncesi Bülent Uygun’un raporu doğrultusunda geçirme çalışmalarına da başladı. Seçime kadar olan süreçte geçirme çalışmalarında mühim yol almayı planlayan yeşil-mavililer, kurultay sonrasında ise ilkin teknik direktör Bülent Uygun ile resmi sözleşme imzalayacak, peşinden da geçirme çalışmalarını resmiyete dökecek.

Selman KUTLU/RİZE, (DHA)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz