Konyaspor'un yeni başkanı Fatih Özgökçen oldu

İttifak Tüm ortaklık Konyaspor ‘da meydana gelen seçimli genel kurulda yeni başkan Fatih Özgökçen oldu. Tek sıralama ile girilen seçimde başkanı seçilen Fatih Özgökçen, “Konyaspor’u taraftarıyla bütünleştiği, bir ve birlikte olduğu, başarıdan başarıya koştuğu, sürdürülebilir başarıyı yakalayan bir ekip haline getirmek zorundayız” dedi.

İttifak Tüm ortaklık Konyaspor, Seçimli Genel Kurulu bir otelin toplantı salonunda gerçekleştirildi. Genel Kurula 623 delegeden 421’i katıldı. Genel Kurul’un Divan Başkanlığı’nı ise Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan yapmış oldu. Genel Kurulda Konyaspor’un mali tablosu da açıklandı. Buna gore kulübün mali tablosundaki güncel borcu 242 Milyon lira olarak açıklandı. 3 senedir görevi yürüten Hilmi Kulluk ise yeni başkan Fatih Özgökçek’e başarılar diledi.

FATİH ÖZGÖKÇEN: KONYASPOR’U SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARIYI YAKALAYAN BİR TAKIM HALİNE GETİRMEK ZORUNDAYIZ

Tek sıralama ile gidilen seçimde başkan seçilen Fatih Özgökçen, “Konyaspor’u taraftarıyla bütünleştiği, bir ve birlikte olduğu, başarıdan başarıya koştuğu, sürdürülebilir başarıyı yakalayan bir ekip haline getirmek zorundayız. Kuvvetli bir yönetim ekibiyle, oldukça sevdiğimiz Konyaspor’a hizmet etmek için yola çıkıyoruz. Bu amaçla Konyaspor’umuz artık Süper Lig ‘de düşme korkusu yaşamadan Anadolu’nun en büyük kulüplerinden biri olmanın verdiği özgüvenle savaşım etmeli. Sportif başarıların temeli atacak olan kurumsal yapı, aktarma ve altyapı politikalarında titiz emek harcamalar yapmalıdır. Konyaspor’umuzu kendi futbolcularını altyapısından çıkaran, Türk ve dünya futboluna kazandıran bir merkez haline de getirmek zorundayız” ifadelerini kullandı.  

(DHA)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz