Acun Ilıcalı'dan Beşiktaşlı yönetici Mesut Urgancılar'a sert sözler!

Geçtiğimiz günlerde Acun Medya’nın sahibi ve Fenerbahçeliliği ile malum Acun Ilıcalı, memleketinin ekibi olan Erzurumspor için “Erzurumspor Gecesi” adı altında bir dayanışma organizasyonu düzenleneceğini duyurmuştu. Sadece Ilıcalı sonrasında, Erzurumspor – Beşiktaş maçı öncesinde yapılması planlanan bu organizasyonu Beşiktaşlı arkadaşlarının yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemesi adına pazartesi gününe ertelenmesine karar verdiklerini duyurmuştu. 

Bu erteleme kararının duyurulmasının peşinden Beşiktaşlı yönetici Mesut Urgancılar, “Niye ertelemiş? Erzurumspor Beşiktaş’tan puan(lar) alırsa Fenerbahçeliler daha fazlaca yardım eder diye mi? Yoksa öyleki ya da bu şekilde aslına bakarsanız yanlış bir zamanlama mı?” şeklinde bir tweet atmıştı. 

ACUN ILICALI SERT CEVAP VERDİ

Beşiktaş Genel Sekreteri ve İcra Kurulu Başkanı Mesut Urgancılar’ın bu tweet’i sonrasında Acun Ilıcalı sert bir halde toplumsal medya hesabından cevap verdi. 

“BEŞİKTAŞ’A SENDEN DAHA KATKIM OLMUŞTUR”

Medya patronu twitter hesabından Bizlere bu şekilde bir imayi meydana getirecek kadar akıl tutulması yaşaman garip. Beşiktaşlı dostlarımız yanlış anlamasın diye planlanan Erzurumspor gecesini erteledik. Dominik’ten gösterim yapmak zorunda kalacağız. Senin benzer biçimde içindeki kötülükleri dökenler bu şekilde kıymetli bir kulübü temsil etmemeli. Yüzün kızarır mı bilmiyorum fakat Beşiktaş’ın destek kampanyasını kanalımda ücret talep etmeden yayınladım. Hatta Beşiktaş’a senden daha çok destek vermiş olabilirim. Ümit ederim Beşiktaş’a klavyen haricinde benim Fenerbahçe’ye verdiğim desteğin yüzde birini vermişsindir.” şeklinde bir tweet atarak Mesut Urgancılar’a sert bir tepki verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz