Semih Tokatlı: Maça ürkek başladık

Maça ürkek başladıklarını ifade eden Semih Tokatlı, “Planladığımızın haricinde maça ürkek başladık. Erken golle geriye düştük. Ondan sonra beraberliği yakalayacak pozisyonları bulduk fakat golü yapamadık. İkinci yar arzuladığımız düzeyde başladık. Gene beraberliği yakalayacak pozisyonları bulduk fakat ikinci gol işleri zora soktu. Pazartesi günü mühim bir maçımız var. Bugünü unutup Denizlispor maçına hazırlanacağız. Tekrardan bir yengi serisin adım atmak istiyoruz” dedi.

“MAALESEF TOPU İÇERİ ATAMADIK”

Bugün değişik olarak uzun toplarla oynadıkları sorulan Tokatlı, “Buna bizim birazcık ürkek başlamamız da sebep oldu diyebiliriz. Ondan sonra oyunu oturttuk. Birkaç pozisyonda ilkin Babacar’a uzun oynadık. Sonrasında düzgüsel oyuna döndük. Pozisyonları da yakaladık fakat maalesef topu içeri atamadık” diye konuştu.

“PAZARTESİ GÜNÜ YENİ BİR GALİBİYET SERİSİNE BAŞLAMAK İSTİYORUZ”

Alanyaspor’un daima yengi için oynadığına dikkat çeken Tokatlı, “Biz daima kazanmak için oynuyoruz. Saldırı oynuyoruz. Daha ilkin de bu oyuncularla aynı şekilde oynadık. Sadece Babacar sakatlıktan çıktı. Bareiro geçen hafta cezalıydı. Bunların eksikliklerini yaşadık. Kaliteli bir takımız. Pazartesi günü yengi serisine adım atmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Olgucan KALKAN / İSTANBUL, (DHA)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz