Epureanu: Kupayı kazanmak istiyoruz

Alexandru Epureanu, TFF Süper Kupa’da mühim bir maç oynayacaklarını söylerken, “Yarınki maçı süper Kupa müsabakasını oynamaktan mutluyuz. Geçen sürem hedefe ulaştığımı bu sezonda bu hedefe ulaşmak istediğimizi belirtmek isterim geçen sürem şampiyon olduk mutlu ve heyecanlıyız yarın da sıkıntılı bir maç oynayacağız son dönemde çıkışta olan bir ekip. İyi bir takıma sahibiz. Yarın iyi işler yaparak kupayı kazanmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

“MENTAL OLARAK KİM DAHA İYİYSE O KAZANACAKTIR”

Yarınki maça en iyi hazırlanan takımın kazanacağını söyleyen tecrübeli savunmacı, “Avantaj olarak değil sadece tek maç. Final maçı. İyi bir takımız ve iyi oyuncularımız var. Mental olarak kim daha iyi hazırlandıysa kupaya o uzanacaktır” şeklinde konuştu.

“ÖZGÜVEN İÇİN KUPA ÖNEMLİ”

Lige fena bir başlangıç yaptıklarını söyleyen Epureanu, “Tamamımız bunu düşünüyoruz. Ligin başlangıcında iyi gitmedik. Yarınki maç bir geri dönüş noktası olabilir. Ritmimizi yakalayamadık. Sahada varımızı yoğumuzu vereceğiz. Bu durumu düzeltecek olan biz oyuncularız. Bu şekilde bir kupa bizlere destek olabilir. Özgüven kazanmak için kupa mühim olabilir” dedi. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz