Antalya'ya kadar Trabzonspor'dan iki transfer daha

Abdullah Avcı Perez’i istiyor

Öncelikli ağırlık verilen bölge orta saha…Enzo Perez için River Plate tarafı ikna edilmeye çalışılıyor. 34 yaşındaki Arjantinli yıldız, 1.5 senelik sözleşmeye pozitif cevap verirken, Bordo-Mavililer uygun bir bonservis bedeliyle bu işi noktalamak istiyor. Perez’in alınması halinde Berat’la beraber orta alan kabuk değiştirmiş olacak. Perez, tecrübeli ve önder oyuncu olarak Avcı’nın ilk hedefi.

Franco Vazquez ve Yunus Mallı

10 numara mevzusunda şimdilik 2 aday öne çıkıyor: Franco Vazquez ve Yunus Mallı. Sevilla’dan ayrılmaya hazırlanan Vazquez mevzusunda bazı İtalyan kulüpleri de devrede. Fırtına, oyuncuyu ikna etmek adına tüm kozları oynuyor. Yunus Mallı’da ise ücret farkı söz mevzusu. Wolfsburg’dan bonservisini bedelsiz olarak alacak 28 yaşındaki ulusal oyuncu, 1.8 milyon Euro talep ederken, Trabzonspor ciddi indirim bekliyor.

Ve sağ bek Stojanovic…

Hırvat basınının Trabzonspor’a yazdığı 25 yaşındaki Sloven futbolcu mevzusunda girişimler söz mevzusu. Pereira’dan verim alamayan teknik direktör Abdullah Avcı, son haftalarda Serkan Asan’ı savunmanın sağında görevlendirmişti. Stojanovic transferi başarıya ulaşmış sonuçlanırsa, Pereira ile yolların ayrılması gündemde. Nitekim 36 yaşındaki oyuncu da geçtiğimiz günlerde veda benzer biçimde bir ileti yayınlamıştı.

Safa Can Konuksever / Spor KralÖzel

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz