Ahmet Ağaoğlu’ndan bayram mesajı

Ağaoğlu, bordo-mavili kulübün web sitesinden piyasaya çıkan mesajında, geçen yılki Kurban Bayramı’nda futbolcular, teknik kurul, topluluğun ileri gelenleri ve kulüp çalışanları ile 13 Ağustos günü tesislerde bir araya gelmiş olarak bayramlaştıklarını, birlik ve beraberlik duygusunu tüm yoğunluğuyla hissettikleri bigün yaşadıklarını hatırlattı.

Bugün kalabalık bir merasim yapma imkanından yoksun olduklarını kaydeden Ağaoğlu, “İçinden geçtiğimiz türbülans, bizleri şimdilerde sıcak kucaklaşmalardan yoksun bırakıyor olsa da bayram mutluluğunu yaşamaktan uzak kalmamalıyız.” ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu, “Trabzonspor toplumu olarak bu bayramı, bir ihtimal herkesten daha mutlu, herkesten daha coşkulu kutlayacağız. Bundan dolayı futbol A takımımız, uzun senelerdir süregelen kupa özlemimize son verdi ve Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanmıştır. Bu yıl Süper Lig’de vuslata erememiş olsak da kupasız geçen on senenin arkasından kazandığımız bu kupa, son aşama anlamlıdır.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Hususi bayram günlerini her türlü özlemin sona erdiği bir vuslat zamanı olarak gördüğünü de vurgulayan Ağaoğlu, şunları kaydetti:

“Bu Kurban Bayramı çoğumuz için bir tek kupa hasretinin son bulmuş olduğu değil, dargınların barıştığı, sevenlerin kavuştuğu ve her türlü özlemin son bulmuş olduğu bir bayram olsun. Sevgi, saygı, dayanışma ve anlayışın pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçirmek dileğiyle tüm yurttaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz