Andone hâlâ ayrılamadı

Son olarak İstanbul’da Falcao ve ailesiyle beraber boğaz turuna çıkan Rumen forvet, Türkiye’deki tedavisi tamamlandıktan sonrasında İngiltere’ye dönmeye karar verdi.

Kamp yeri bakıyorlar  

12 Ağustos’ta Florya’da toplanacak olan Sarı-Kırmızılılar, yeni sürem öncesi kamp yeri arıyor. Antalya’daki aşırı sıcaklar sebebiyle kararsızlık yaşayan Galatasaray’da, yurt dışı seçeneği de pandemi süreci sebebiyle mümkün görünmüyor. Teknik kurul ve kulüp yetkilileri, birkaç gün içinde kamp programını netleştirmeyi hedefliyor.

En yabancı Galatasaray! 

Cim Bom bu sürem ligde yabancı futbolculara en fazla vazife veren ekip olarak öne çıktı. Sarı-Kırmızılı ekip, hem de ligde yerli oyuncuların minimum süre almış olduğu ekip oldu. Galatasaray’da sürem süresince 19 yabancı ve 13 Türk futbolcu forma giydi. Yabancı futbolcular 25 bin 491 dakika, yerliler ise 8 bin 7 dakika sahada kaldı.

Ali Sami Yen bugün anılacak 

Galatasaray Spor Kulübü’nün kurucusu, Türk sporcunun öncülerinden Ali Sami Yen, vefatının 69. yıl dönümünde anılıyor. Ali Sami Yen için bugün saat 11.00’de Feriköy Mezarlığı’ndaki kabri başlangıcında bir anma töreni düzenlenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz