Mert Günok: Bizim için sezon bitmedi!

Medipol Başakşehir’in tecrübeli file bekçisi Mert Günok, şampiyonluk kutlamasının peşinden basın mensuplarına açıklamalarda bulunmuş oldu.

“HEP BERABER KULÜBÜN HAYALİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Pandemi sürecinden çıkan en iyi ekip olduklarını dile getiren Mert Günok, “Yorucu bir sezonun peşinden şampiyonlukla kapatmak doğal ki her futbolcunun imgesel. Ikimiz de bu imgesel bugün gerçekleştirdik. Hep birlikte kulübün hayalini gerçekleştirdik. Tüm oyuncu arkadaşlarımıza, teknik ekibimize, çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Hepimiz için zor bir yıl oldu. Pandemiden dolayı araya girmiştik. Aradan sonrasında iyi çıkan ekip biz olduk. Tamamımız oldukca mutluyuz ve gururluyuz. Burada hak edilmiş bir şampiyonluk var. Sahada kazanılmış bir şampiyonluk var. Hepimiz terinin son damlasına kadar sahada savaşım etti. Tüm takımlar oldukca savaşım etti. Küme düşen takımlarda oldu. Yarıştığımız tüm takımları kutlama ediyorum. Hepimiz oldukca iyi savaşım etti. Fakat kazanan biz olduk. Mutluyuz ve gururluyuz” ifadelerini kullandı.

“TEK MAÇ ÜZERİNDEN OYNANACAĞI İÇİN HERKESİN ŞANSI VAR”

Öteki takımlar için sezonun sona erdiğini sadece kendileri için devam ettiğini belirten tecrübeli file bekçisi, “Bu yıl hep ilklerin yılı oluyor. Pandemiden dolayı sezonun ilk kere temmuzda bitmesi. Tüm takımlar için sürem sona ererken, bizim için bitmedi. UEFA Avrupa Ligi’nde Kopenhag maçımız var. 1-2 gün izin yapmış olup, Kopenhag maçına hazırlanacağız. Orada da Kopenhag karşısında bir avantajımız var. Onu kullanıp, çeyrek finale çıkmak istiyoruz. Sonrası da artık tek maç üstünden oynanacağı için her insanın şansının bulunduğunu düşünüyorum. Her insanın bilmiş olduğu şeklinde sonrasındaki kura kolay değil. Elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz