Mustafa Tokgöz: Oyuncularımızın hazır hale gelmesi çok zor olmayacak

Kayserispor Kulübü Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, AA muhabirine yapmış olduğu açıklamada, ülke olarak zor günlerden geçtiklerini sadece insan sağlığının her şeyin üstünde bulunduğunu söylemiş oldu. Oyuncuların evlerinde antrenman halletmeye devam ettiğini belirten Tokgöz, “Ligler tekrardan başladığında oyuncularımızın hazır hale gelmesi oldukça zor olmayacak. Bundan dolayı emekleri tertipli bir halde sürüyor.” ifadelerini kullandı.

Takımın da bundan önce taraftarlarına kavuşmak istediğini vurgulayan Tokgöz, şunları kaydetti:

“Taraftarlarımızın duyduğu özlemi hepimiz de yaşıyoruz sadece şu an kimsenin aklında stada gidip maç seyretmek yok. Ilkin bu virüs belasını ülkemizden defetmeyi düşünüyoruz. Aslına bakarsanız tüm testlerin negatif çıkacağı güne kadar ligler başlayamaz. Ikimiz de bugünlerde toplumsal medya hesaplarımızdan yaptığımız canlı yayınlarla oyuncular ile taraftarlarımızı buluşturuyoruz. Burada taraftarlarımız hem özlemini gideriyor hem de merak ettikleri soruları soruyor.”

Tokgöz, ligler tekrardan başladığında her şeyiyle hazır bir Kayserispor’un tekrardan sahalara çıkacağını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz