Serdar Gürler'den flaş transfer açıklaması! Fenerbahçe ve Beşiktaş…

Süper Lig ekibi Göztepe’nin ulusal oyuncusu Serdar Gürler, corona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle Süper Lig’e verilen arada evde geçirdiği süreden kariyer planlamasına kadar pek fazlaca mevzuda açıklamalarda bulunmuş oldu. 3 yıl sonrasında İspanya’ya dönmek istediğini belirten 28 yaşındaki oyuncu Fenerbahçe ve Beşiktaş hedefi olup olmadığı yönündeki suali da yanıtladı.

Serdar Gürler’in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

“RİSK ALMAYA GEREK YOK”

“Futbolcu olarak bakarsam ligler yarın başlasın diyeceğim fakat insani olarak bakarsak bekleme taraftarıyım. Risk almaya gerek yok her insanın ailesi var.”

“Evde ne kadar yaparsak yapalım top oynayamıyoruz. Ligler başlamadan ilkin 4 haftalık bir hazırlık emek harcaması gerekiyor. Yoksa büyük sakatlıklar yaşanabilir dönüşte. Sürem kampı benzer biçimde bir dönem geçirmemiz lazım.”

“3 SENE SONRA İSPANYA’YA DÖNMEK İSTERİM”

İspanya macerasıyla ilgili olarak, “Göztepe’de daha mutluyum. Buradaki gösterdiğim performans İspanya’ya nazaran daha iyi. Tanrı izin verirse 3 yıl sonrasında İspanya’ya dönmek isterim. Göztepe’de yarım kalmış hedeflerim var. Sözleşme bu sürem sonu bitiyor. Konuşmalara başladık fakat daha anlaşmaya varmadık. Hiçbir pürüz yok. Şu dönem geçsin her şey belli olur.” dedi.

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ…

Fenerbahçe, Beşiktaş hedeflerin var mı sorusuna “Burası büyük kulüp aslına bakarsan (Göztepe). Buraya ulaşmadan önce fırsatlarım oldu. Performansım beni İspanya’ya kadar yükseltti. Kendi planlamama nazaran ailemle görüşerek en güzeli ne ise ona nazaran karar verdim. Göztepe’yi bundan dolayı istedim. İlk kez beni yandaş bu kadar fazlaca istedi. Göztepe’ye geldiğimde 10. sıradaydık son hafta ligde kaldık. Yandaş desteğini asla çekmedi bizlerden. Seviyorum burayı.”

“ŞU AN BİLE TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU”

Göztepe’nin yeni stadı Gürsel Aksel’in açılışıyla ilgili olarak, “3 tane Antalya maçımız vardı fakat biz Beşiktaş müsabakasını düşünüyorduk. Stadın açılışı nasıl olacak diye. 95 senedir insanoğlu burayı bekliyordu. Bizlere evimize dönüyoruz diyordu taraftarlar. Duygulanmıştım. Şu an bile ilk maçı düşününce tüylerim diken diken oldu inanır mısınız…” yanıtını verdi.

“AVRUPA’YI ZORLARIZ”

“Geçen yıl can çekişmiştik. Bu yıl şanssızlığımız vardı onu kırdık. Tamer hoca ile yollar ayrıldı. İlhan hoca ile çıkışa geçtik. Oyunumuz ile izleyenlere zevk veriyoruz. İnanılmaz bir kenetlenme oldu. Taraftarımız fazlaca kızıyor kaybedince fakat unutmasınlar geçen seneye nazaran daha iyiyiz. Bizim bu sürem başlangıcında hedefimiz ligde kalmaktı. Açık konuşayım. 8. basamağı bir türlü geçemedik bu sürem. Yine başladığımızda bu açlıkla fazlaca iyi devam ederiz. Avrupa’yı zorlarız. Burada hedefe devamlı en yüksektir.” (Skorer)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz