Talisca'dan kötü haber! Beşiktaş…

Bir süredir Beşiktaş’ın aktarma gündeminde olan Guangzhou Evergrande forması giyen Anderson Talisca, geleceği ile ilgili açıklamalar yapmış oldu… 

Bigün memleketime geri döneceğim, şu anda Çin’de iyi işler halletmeye devam etmek isterim diyen Talisca, “Bahia’da her şeyi özledim. Taraftarları özledim, kulübü özledim. Bahia benim akrabalarım demek, benim yaşadığım yer demek. Bu mesleğin getirmiş olduğu zorluklar var ve buna alışmak zorundaydım” şeklinde konuştu… 

“Ronaldo’yu örnek alıyorum”

Talisca ek olarak idolünün Rivaldo bulunduğunu söylerek şunları kaydetti “Benim en büyük idolüm Rivaldo, bunu da daima söyledim. Sadece Cristiano Ronaldo benzer biçimde büyük sporcuları da referans olarak alıyorum, benim emek verme etiğimde, disiplinimde bir tesir yaratıyorlar.” İfadelerini kullandı.

“Sözleşmem devam ediyor mutluyum”

Beşiktaş’ın gündeminden düşmeyen Talisca tranfser mevzularıyla ilgili olarak ise “Guangzhou ile 2022’ye kadar sözleşmem var ve oldukça mutluyum. Goller, asistler yapıyorum, kupa kazandım. Bir futbolcu başka ne isteyebilir mi? Tanrı’ya şükürler olsun, burada tarih yazıyorum. Birçok dostum da burada.” dedi.

“Buraya odaklanmış durumdayım”

Sözleşmemi tamamlamayı düşünüyorum diyen Talisca “Ben gelecek adına değil de, şimdiki süre adına neler yapabileceğimi düşünüyorum, hep en iyi performansımı vermeye çalışıyorum. Biliyorum ki Tanrı beni doğru yola doğru yönlendirecek. Bir kulüpte oynarken, ayrılmayı da düşünmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Şu anda Evergrande’de kalmaya odaklanmış durumdayım.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz