Beşiktaş'ta kombinelere dev indirim!

Beşiktaş Kulübü, tüm dünyayı tesiri altına alan koronavirüs salgını sebebiyle kombine kart satış planlamasında değişikliğe gitti. İlk etapta 2020-21 sezonunun satışlarına Nisan ayında başlama sonucu alan Siyah- Beyazlılar; koronavirüs sebebiyle alınan tedbirler ve etkilerinden dolayı yeni bir tarih belirledi. Başkan Ahmet Nur Çebi ve kurmaylarının, yeni sezonun kombinelerini gelecek ay satışa çıkarma sonucu almış olduğu kaydedildi.

8 değişik fiyat tarifesi var

Bu sürem 1450 ile 5250 TL içinde değişen 8 değişik fiyat tarifesiyle kombine kart satışı meydana getiren Kara Kartal’da, bu miktarlarda da büyük düşüş yaşanacak. Koronavirüs problemininin yeni sürem öncesinde ortadan kalkması halinde bile insanların tedbiren uzun süre kalabalık yerlerde bulunmamayı tercih edecek olmasını düşünen yönetim, kombinelerin elde kalmaması için yüzde 30 ile yüzde 50 içinde indirime gitmeyi planlıyor.

Tedbirler devam ederse…

Kombine kart konusunu yönetimdeki kurmaylarıyla görüşen Başkan Ahmet Nur Çebi’nin, koronavirüs mevzusunda yükseliş trendinin düşüşe geçmesi halinde Mayıs ayında düğmeye basacağı kaydedildi. Sadece tedbirlerin gelecek ay da benzer şekilde devam etmesi halinde yönetimin, şimdiden bir B Planı hazırlığı içinde olduğu da ifade edildi.

2019-20 sezonu kombine tutarları

1.Kategori: 5 bin 250 lira.

2.Kategori: 4 bin 750 lira.

3.Kategori: 3 bin 750 lira.

4.Kategori: 3 bin 350 lira.

5.Kategori: 3 bin 150 lira.

6.Kategori: 2 bin 900 lira.

7.Kategori: Bin 550 lira.

8.Kategori: Bin 450 lira.

Süleyman Hatısaru

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz