Trabzonspor'un yıldızı Abdülkadir Ömür'den imalı paylaşım: Ne yazık ki insanlar…

Trabzonspor’un başarı göstermiş futbolcusu Abdülkadir Yaşam, toplumsal medya hesabından imalı bir paylaşım yapmış oldu. Ulusal futbolcu, İçişleri Bakanlığı’nın corona virüsü salgınına önlem amacıyla 31 ilde iki günlük sokağa çıkma yasağı duyuru etmesinin arkasından bazı yerlerde yaşanmış olan gerginlik ve kavgalara göndermede bulunmuş oldu.

‘Rabbinin 90 yerdeki vaadini unutup şeytanın bir yalanına kanıyor!’

Yaşam, yapmış olduğu paylaşımda “Kur’an’ın iki kapağı arasındakileri onlarca defa okudum. 90 yerde Tanrı’ın rızka kefil bulunduğunu, tek bir yerde ise şeytanın insanı fakirlikle korkutacağını gördüm. Ne yazık ki insanoğlu, Rabbinin 90 yerdeki vaadini unutup şeytanın bir yalanına kanıyor! – Hasan Basri Hazretleri” ifadelerini kullandı. 

Tek bir vaktini boş geçirmiyor

6 aylık sakatlığının arkasından formasına kavuşan Abdülkadir Yaşam, lige verilen arayı eniyi şekilde değerlendiriyor. Evde kalmış olduğu sürelerde kulübün gönderilmiş olduğu antrenman programını tatbik eden genç yıldız, dışarıdaki vaktini de tarlada harcıyor. Kardeşi ve akrabalarıyla ekim işleri meydana getiren Abdülkadir, tek bir vaktini boş geçirmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz