Mert Hakan Yandaş'a transfer teklifi yağıyor

Takımına zirve yarışında 6 gol, 3 asistle katkı veren, ligin bu sürem emsalsiz en dikkat çeken oyuncularından kabul edilen Mert Hakan Yandaş’a teklif yağıyor.

Liglerin ertelenmesiyle gelecek sürem için planlamalar yapabilmek adına fırsat kabul eden birçok ekip şimdiden yıldızlaşan oyuncuyu ekibine katabilmek için kolları sıvadı. Uzun süredir Galatasaray’ın gündeminde yer edinen Mert Hakan için Başakşehir’in de devreye girmiş olduğu öğrenildi. Alt liglerdeki oyuncuları yakından takip eden ve bu alanda elinde geniş bir portföy olan Okan Buruk’un Menemen’de oynarken Göztepe’ye istediği futbolcu için yönetime ‘Alalım’ raporu verdiği öğrenildi.

İlk tercihi Avrupa

Mert Hakan’ın talipleri yalnızca Türkiye’yle sınırı olan değil. Avrupa’dan da 25 yaşındaki oyuncu için talipler var. İtalya’dan Atalanta uzun süredir takip etmiş olduğu oyuncu için hâlâ devrede. Ek olarak Fransa’dan menajerler vasıtasıyla tekliflerin olduğu ifade edildi. Sivasspor’la sözleşmesi sürem sonunda bitecek olan Mert Hakan daha ilkin yapmış olduğu açıklamada ilk tercihinin Avrupa’dan yana bulunduğunu söylemişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz