Erol Bulut Fenerbahçe'ye kırgın!

Sarı-Lacivertli taraftarlar, lige ara verilen bu zamanda teknik direktör mevzusunda gelecek haberleri merakla planlanıyor. Ali Koç, Semih Özsoy ve Selahattin Kalımlı; hoca mevzusuna çözüme kavuşturmak için yoğun mesai harcıyor. Adı Fenerbahçe ile en oldukça anılan adlardan biri de Erol Bulut. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, “Fenerbahçe’den teklif gelirse, hocamızın yolunu gururla açarız” diyerek bu mevzuda yeşil ışık yaktı. Sadece Bulut’un Sarı-Lacivertliler’e fazlasıyla kırgın olduğu öğrenildi.

Teklifleri reddetti

Fenerbahçe, Ersun Yanal ayrıldıktan sonrasında birçok teknik insanla temasa geçti, görüşme yapmış oldu. Erol Bulut’un adı sık sık Kanarya ile anılsa da kendisine hemen hemen hiçbir teklif gitmedi. 45 yaşındaki teknik adam bundan dolayı son aşama mutsuz. Bulut, Alanyaspor’daki başarıya ulaşmış performansı sonrası hem yurt içinden hem de yurt dışından teklifler almasına karşın, hedefinde Sarı-Lacivertliler olduğundan bu tarz şeyleri geri çevirmişti. Bundan dolayı Fenerbahçe’nin kendisiyle temasa geçmemesi, büyük hayal kırıklığı yaşamasına niçin oldu.

2 senelik yeni sözleşme

Akdeniz ekibi, Fenerbahçe’nin istemesi halinde başarıya ulaşmış teknik adama izin verecek. Sadece Alanyaspor Yönetimi, Erol Bulut’un Sarı-Lacivertliler’den teklif almaması halinde, sürem sonunda bitecek olan sözleşmesini 2 yıl daha uzatmaya hazır. Bu tavsiye, başarıya ulaşmış teknik adama da iletildi.

Çavuşoğlu ne demişti?

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Fenerbahçe iddialarıyla ilgili olarak, “Erol hocamız herhangi bir teklif almadığını söylemiş oldu. Teklif gelirse ve hocamız da gitmek isterse, yolunu gururla açarız. Yeter ki daha büyük kulüplerde vazife yapsın” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz