Şota Arveladze karantinada konuştu! Türkiye…

Trabzonspor’un efsaneleşmiş oyuncularından olan ve şu an Özbekistan’ın Pahtakor takımını çalıştıran Şota Arveladze, Koranavirüs salgını sebebiyle ligler ertelenince Türkiye’ye geldi. Ailesi bir süredir İstanbul’da yaşayan tecrübeli teknik direktör, 12 gündür bir yurtta karantinada. Türkiye’yi daima sevdiğinin altını çizen Gürcü çalıştırıcı, “Karantinanın bitmesini temenni ediyorum. Akrabalarım aslına bakarsan İstanbul’daydı. Kendimizi güvende hissettiğimiz için burada olmayı tercih ediyoruz” dedi.

OTEL GİBİ! TÜM İHTİYAÇLAR KARŞILANIYOR

Hususi uçakla Kazakistan’dan geldiğini belirten Şota, “Yardımcılarım da yanımda. Ben ve akrabalarım Türkiye’de hep mutlu olduk. Şu an bulunduğumuz yurtta hiçbir eksiğimiz yok. Tüm gereksinimlerimiz karşılanıyor. Adeta otel hizmeti var. Evet, dinlence yapmıyoruz fakat sıkıntılı durum da söz mevzusu değil. Türk devletine teşekkür ediyorum” diye konuştu. Kucak dolusu kitap okuyup müzik dinlediğini belirten 47 yaşındaki teknik adam, “Beni tanıyorlar ve büyük ilgi gösteriyorlar. Bunun için de teşekkür ediyorum. Karantinadan çıktıktan sonrasında İstanbul’da evimde ailemle beraber olmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Türkiye’de Trabzonspor, Kayserispor ve Kasımpaşa’yı çalıştıran Şota Arveladze, astım hastası olduğundan bu süreçte kendisine fazlaca daha çok dikkat ettiğinin de altını çizdi. (Sabah)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz