Silviu Lung: Futbolu özledim

Hes Kablo Kayserispor’un Rumen kalecisi Silviu Lung, futbolsuz günlerini söyledi. Silviu Lung, “Her ne kadar ligde iyi konumda olmasak da, futbol ile yaşamayı seviyorum. Futbolsuz günler oldukca zor geçiyor. Devamlı evde kalmak yada gezememek, futbol dünyasının haricinde kalmak iğrenç. Sıhhat, dünyadaki en kıymetli varlığımız. Ümit ederim bir an ilkin Korona Virüsü salgını sonlanır” dedi.

Futbolsuz günleri ile ilgili olarak “Sabah spor yapıyorum, gün içinde kitap okuyorum, oyun oynuyorum ya da film izliyorum” diyen Lung, geleceği ile ilgili olarak da “Kayserispor’da mutluyum. Kayseri, benim ikinci evim haline geldi. Sıcak kanlı insanoğlu. Futbolu seviyorlar. Kayseri oldukca güzel kent. Yiyecekleri güzel. Açıkçası Kayseri’de kalmak isterim fakat gelecekte neler olacağını göreceğiz” diye konuştu.

Kendi performansı ile ilgili bir değerlendirme yapmak istemeyen Lung, “Beni, başkaları değerlendirmeli. Yandaş, futbol adamları değerlendirmeli. Benim kendi kendime değerlendirme yapmam doğru olmaz. Ben sahada işimi hayata geçirmeye çalışıyorum. Maç kazanmak için, gol yememek için çaba sarfediyorum. Ekip dostlarım da maç kazanmak için ellerinden geleni yapıyor” dedi.

Futbolun tekrardan başlamış olacağı günü sabırsızlıkla beklediğini de söyleyen Lung, “Taraftarı özledim. Stadı özledim. Maç atmosferini özledim. Ümit ederim en kısa sürede futbol tekrardan adım atar” cümleleri kurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz