Kostas Sloukas: Obra giderse işler değişir!

Avrupa’da basketbol durdu fakat geçirme piyasasındaki iddiaların ardı arkası kesilmiyor. Hakkında en fazlaca vurgunculuk çıkan isim ise Fenerbahçe Beko’nun yıldızı Kostas Sloukas… Yunan guard, hakkında söylentilerle ilgili olarak ülkesinde Ta Nea Gazetesi’ne açıklamalarda bulunmuş oldu. Sloukas, “Olympiakos ya da Panathinaikos’a gideceğim yönünde dedikodular var. Bu senaryoları ben de okuyorum. Sadece Fenerbahçe ile 1 yıl daha güvence sözleşmem var. İçinde bulunduğumuz sıradışı durum sebebiyle değişik düşüncelere haiz olsam da bu, kontratım olduğu gerçeğini değiştirmiyor” ifadelerini kullandı. Yunan guard, “Sadece Obradovic’in ayrılacağı yönündeki kuvvetli iddialar gerçeğe dönerse, o süre işler değişmiş olur” diye konuştu.

‘Virüs Moskova’da bulaştı’

Kostas Sloukas, Fenerbahçe Beko’da bazı adların koronavirüs testlerinin pozitif çıkması hakkında da konuştu. Başarıya ulaşmış oyuncu, “Anladığımız kadarıyla dostlarım Khimki ile Moskova’da oynarken bu virüsü kaptı. Ben o maçta oynamamıştım ve İstanbul’da kalmıştım. Bu durum hepimizi korkuttu. Ümit ederim her şey kısa sürede yoluna girer” dedi. Sloukas, Avrupa’da her yerde salgının ilerlediğini söyleyerek, “Ne olursa olsun Euroleague’in iptal edilmesi gerektiğine inanıyorum” yorumunu yapmış oldu.

Son iddia Real Madrid

Sloukas için Olympiakos, Panathinaikos ve Maccabi söylentilerinin peşinden bir iddia da İspanya’dan geldi. Çıkan haberlerde; Real Madrid’de Reyes’in emekliye ayrılacağı, Carroll’ın geçirme olacağı, Mejri’yle ise yeni sözleşme imzalanmayacağı kaydedildi. İspanyol devinin bu adların yerine iki mühim geçirme yapmak istediği; bu adların Kostas Sloukas ile Ekpe Udoh olduğu açıklandı. Sloukas’ın Fenerbahçe Beko ile sözleşmesi devam etmesine karşın düşük ücretli bir çıkış maddesi bulunmuş olduğu, bu sayede transferin gerçekleşebileceği kaydedildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz