Sergen Yalçın transfer listesini yazdı!

Beşiktaş’ta yönetim kurulu, teknik kurul ve futbolcular koronavirüs salgını yüzünden evlerine kapanırken, geçirme arayışlarının web üstünden yürütülmüş olduğu belirlendi. Teknik Direktör Sergen Yalçın, yardımcıları ve scout ekibinin koronavirüs günlerinde tüm bölgeler için yetenekli oyuncu aradıkları ifade edildi.

Milliyet’ten Bilal Meşe’nin haberine gore; Siyah-beyazlılar geçirme emek harcamaları esnasında Wyscout programını kullanıyor. Dünyanın en büyük futbol veritabanı olan Wyscout’ta binlerce futbolcuya ilişik videolar, istatistikler ve çeşitli tanıtıcı bilgiler bulunuyor.

Aktarma listesini yazdı!

Teknik patron Sergen Yalçın ve ekibinin yanı sıra siyah-beyazlı scout ekibinin bir süredir Wyscout üstünden oldukca sayıda futbolcu izledikleri belirlendi. Belirli bölgeler üstüne yoğunlaşmayan Yalçın’ın tüm pozisyonlar için yetenekli oyuncular bakmış olduğu ve bazı adları şimdiden geçirme listesine yazdığı ifade edildi.

Sözleşmesi biteceklerin yerine…

Kartal’da kiralık olarak forma giyen Loris Karius, Pedro Rebocho, Abdoulay Diaby, Kevin Prince Boateng ve Mohamed Elneny’nin sözleşmeleri ligle beraber bitecek. Sergen Yalçın ve ekibinin bilhassa bu oyuncuların boşluğunu dolduracak adlar için emek verme yürüttükleri kaydedildi. Kontratları sürem sonu bitecek olan Gökhan, Caner ve Atiba’nın ihtimaller içinde ayrılıkları için de emek verme yapıldığı bildirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz