Beşiktaş'ta Burak Yılmaz'ın menajer gerçeği

Beşiktaş’ta yaşanmış olan menajerlik krizi sonrası yönetim; Dorukhan Toköz, Burak Yılmaz ve Rıdvan Yılmaz’dan menajerleri Necdet Ergezen ile yollarını ayırmasını istemişti. Sabah’ın haberine nazaran; bunun üstüne Burak’tan “Futbol hayatım süresince tek menajerim olmuştur. O da Ali Egesel ve Ogan Tarhan ikilisidir” açıklaması gelmişti. Burak, bu sözleriyle Necdet Ergezen’le bir bağlantısının olmadığını belirtse de iç içe geçmiş ‘matruşka bebekler’ misali işin sonunun gene Ergezen’e dayandığı ortaya çıktı.

EGESEL’İN LİSANSI İPTAL EDİLMİŞ

Ali Egesel’in menajerlik lisansı, 2015 senesinde Kartalspor’da oynayan bir genç futbolcuyla hemen hemen 15 yaşını doldurmadan sözleşme imzaladığı için TFF tarafınca yaşam boyu askıya alınmıştı. Hollanda’da Fortuna Sittard kulübünde hem vazife icra eden hem de hissesi bulunan Ogan Tarhan’ın ise asla menajerlik lisansı olamış. Bu sebeple Burak’ın adını verdiği iki ismin menajerlik işlerini gayri resmi olarak Ergezen’in şirketti üstünde yürüttüğü öğrenildi.

BU KULÜPTE İŞLERİ YOK!

Beşiktaş’ta Necdet Ergezen’e tepkiler sürüyor. Siyah-beyazlı yöneticiler, mevzuyla ilgi olarak, “Olayların buraya gelmesi tamamen kendisinin yapmış olduğu açıklamalardan kaynaklanıyor. Geçmişte yazıp, şimdi ortaya çıkan ifadeler de üstüne geldi. Artık bahse mevzu menajerin tekrar bu kulüpte işleri yok. Oyuncularımız üstüne düşeni yapmış olacaktır” ifadelerini kullandılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz