Beşiktaş'a Fabri'den mesaj var: Beni alın

Yarım kalan bir aşk hikayesi tekrardan yazılabilir! Beşiktaş’ta iki sürem forma giyip, bir şampiyonluk yaşadıktan sonrasında İngiltere’nin yolunu tutan kaleci Fabri, Beşiktaş’a dönüş için ilk kıvılcımı çaktı. 2018’de 6 milyon euro’ya gittiği Fulham’da fazla talih bulamayan, bu sürem başı Mallorca’ya kiralanan sadece La Liga’da da formaya özlem kalan İspanyol kaleci, siyah-beyazlı yönetime haber gönderip “Türkiye’ye dönmeye hazırım” mesajını verdi.

Ahmet Nur Çebi ile görüştü

Beşiktaş’a ilk aktarma olduğu dönemde ikinci başkan olan Başkan Ahmet Nur Çebi ile direkt temas kuran 32 yaşındaki eldiven, “Başkanım, Beşiktaş ile oldukca güzel anılarımız vardı. Türkiye’deki günlerimi oldukca özledim. Her türlü fedakarlığı hayata geçirmeye da hazırım. Yarım kalan macerayı tamamlamak isterim. Beşiktaş ile kazanılacak bir şampiyonluk daha hayalimde” ifadelerini kullandı. Başkan Çebi’nin salgının bitmesinin arkasından ilk bu transfere yöneleceği öğrenildi.

2016 yazında bedelsiz geldiği Beşiktaş’ta 87 resmi maça çıkan kaleci Fabricio, kariyerindeki tek şampiyonluk kupasını da siyah-beyazlı takımda kazanmıştır. 6 milyon euro’ya gittiği Fulham’da bir tek iki maçta vazife alabilen Fabri, bu sürem başlangıcında Mallorca’ya kiralanmıştı. La Liga’da da bir tek 1 maç talih bulabildi.

Sinan Bolat haber bekliyor

Liverpool’dan kiralanan Karius’u sürem sonu kati gönderecek olan Beşiktaş’ın kalesine bir isim daha talip. Belçika’da Royal Antwerp forması giyen 31 yaşındaki ulusal kaleci Sinan Bolat, kendisine Türkiye’den teklifler bulunduğunu deklare etti. Fotomaç’ın haberine gore bunların içinde Beşiktaş’ın da olduğu iddia edilirken Sinan, “Ben baskılı ortamlara alışığım. Türkiye’ye gitmek de seçeneklerim içinde duruyor” dedi.

Sabah

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz