Fenerbahçe teknik direktör transferinde son durum

Corona virüs salgını sebebiyle futbol durdu fakat Fenerbahçe Yönetimi, teknik adam için dört koldan çalışmalarını sürdürüyor. İşte adaylardaki son durum…

Hüseyin Eroğlu ön planda

Altınordu’nun futbolcu yetiştirmede adeta uzman olan hocası Hüseyin Eroğlu’nun adı son dönemde iyice ön plana çıktı. Sarı- Lacivertliler halen resmi bir teklifte bulunmadı. Sadece İzmir ekibinin başarıya ulaşmış teknik adamı için girişimler hız kazanmıştır. Değişik kanallardan temaslar sürerken, Altınordu’ya resmi teklifin gitmesi de an meselesi. Hüseyin Eroğlu ise yaşanacak gelişimleri bekliyor.

Yalçın Koşukavak rafa kalktı

Fenerbahçe’nin resmi olarak doğruladığı tek isim, Altay’ın teknik patronu Yalçın Koşukavak’tı. 47 yaşındaki çalıştırıcı, ligi bitirmeden takımını bırakmak istemeyince sürem sonu tekrardan görüşmek suretiyle görüşmeler sonlandı. Sadece yönetim sonrasında yapmış olduğu araştırmalarda, Yalçın Koşukavak’ın Gaziantep periyodu başta olmak suretiyle oyuncularla yaşamış olduğu problemler sebebiyle bu adı şimdilik rafa kaldırdı.

Erol Bulut zor görünüyor

Sarı-Lacivertliler hemen hemen teklifte bulunmasa da Erol Bulut da mühim adaylardan biri. Sadece yönetimin, ekibi bir an ilkin yeni teknik direktörün ellerine bırakmak istemesi, Bulut’un ihtimalini düşürüyor. Alanyaspor’u, sürem devam ederken hocasını göndermeye ikna etmek asla kolay değil. Buna karşın Ali Koç, iyi ilişkisi içinde olduğu Başkan Hasan Çavuşoğlu ile bir görüşme gerçekleştirip teklif yapabilir.

Di Francesco sürpriz olur

İtalyan teknik insanın, “Türkiye’den teklif aldım” sözlerinin arkasından beklendiği benzer biçimde Sarı-Lacivertliler çıktı. Sadece Fenerbahçe’nin tekliften fazlaca Di Francesco hakkında informasyon almış olduğu ve araştırma yapmış olduğu öğrenildi. 50 yaşındaki çalıştırıcının bu sezonki Sampdoria macerası ligde 7 maçta alınan 6 yenilgiyle fazlaca kısa sürmüştü. Bunun yanı sıra salgının da sürmesi, imzayı sürpriz hale getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz