Burak Yılmaz kafa karıştırdı! Beşiktaş'ta menajer gerilimi…

Beşiktaş’ta menajer Necdet Ergezen’in açıklamaları ile başlamış olan gerilim tırmanmaya devam ediyor… Sözleşmesi uzatılmak istenen Dorukhan Toköz’ün temsilciliğini meydana getiren Ergezen önceki gün, “Şartların her görüşmede değişmesi sebebiyle siyah-beyazlı yönetimden yazılı teklif beklediğimizi dile getirdik sadece hemen hemen bizlere teklif gelmedi” ifadelerini kullanmış, Beşiktaş cephesi ise bu sözleri, “Ergezen ile kimse görüşmedi” açıklamasıyla yalanlamıştı.

BURAK KAFA KARIŞTIRDI

YÖNETİM, bunun üstüne Dorukhan’ın yanı sıra Burak ve Rıdvan Yılmaz’dan Ergezen ile yollarını ayırmasını istedi. Burak ise Instagram hesabında, “Futbol hayatım süresince yalnız tek menajerim olmuştur. Ali Egesel ve Ogan Tarhan ikilisidir” paylaşımında bulunmuş oldu. Sadece TFF’nin resmi web sitesinde bu iki menajerin kaydı bulunmazken, golcü futbolcunun temsilcisi olarak Necdet Ergezen’in adı görünüyor.

ANTRENMAN YOK

ALMANYA’DA Schalke ve Frankfurt şeklinde takımların salgın ortasında antrenman sahasına tekrardan dönmesinin arkasından, siyahbeyazlıların da benzer yöntem uygulayacağı öne sürülmüştü. Mevzuya dair açıklamalarda bulunan Beşiktaş cephesi, “Ortam sıkıntılı ve hepimiz son aşama titiz. Şu an için gündemimizde bu şekilde bir mevzu yok” ifadelerini kullandı. (Sabah)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz