Madde madde Galatasaraylı futbolcuların evdeki yaşamı!

Koronavirüs salgını sebebiyle liglere ara verildiğinden beri Galatasaraylı futbolcular evlerinde bireysel antrenmanlara devam ediyor. Ülkelerine dönmeyen ve hayatlarını İstanbul’da sürdüren Sarı-Kırmızılı oyuncuların vakitlerini nasıl geçirdiklerini, gereksinimlerini nasıl karşıladıklarını araştırdık. İşte madde madde Galatasaraylı futbolcuların karantina günlerindeki yaşamı…

1-MENÜLERİ DİYETİSYEN HAZIRLIYOR

Oyunculara diyetisyen tarafınca menüler oluşturuluyor. Evde bu yemekler oyuncuların çalışanları ya da eşleri tarafınca hazırlanıyor.

2- İHTİYAÇLARI ÇALIŞANLARI KARŞILIYOR

Yerli oyuncuların yanı sıra yabancı oyuncuların neredeyse hepsinin yabancı dil bilen şoförleri var. Onlar; market alışverişi ve banka şeklinde dışarıda yapılması ihtiyaç duyulan işleri yerine getiriyorlar.

3- KULÜP 24 SAAT GÖREV BAŞINDA

A’dan Z’ye en küçük bir sorun yaşanmaması adına A Ekip sorumluları 24 saat vazife başındalar ve futbolcuların her eksiğine ya da ihtiyacına anında müdahale ediyorlar.

4- VİDEOLAR OYUNCULARA GÖNDERİLİYOR

Futbolculara takımın kondisyonerleri tarafınca emek verme videoları gönderiliyor. Hocalar, talep edilen emekleri kendileri bire bir yapmış olup kayda alıyor ve bunlar tüm futbolculara gönderiliyor. Oyuncular da buradan çalışmalarını sürdürüyor. İdmanların takip edeni de gene antrenörler tarafınca izleniyor.

5- TÜM MALZEMELER MACFIT’TEN

MACFit şirketi, araç-gereç mevzusunda kulüple iletişime geçti ve futbolculara ağırlık, koşu bandı, açma germe hareketlerini yapabilecekleri her türlü malzemeyi bedelsiz sağlamış oldu. Kulüp bunun için herhangi bir ücret ödemezken, oyuncular bir tek bu firmanın aletleriyle çalıştıklarını toplumsal medya hesaplarından duyurup, bir bakıma reklam yapıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz