İlhan Parlak: Ligin devam edeceğine ihtimal vermiyorum

MKE Ankaragücü’nün deneyimli oyuncusu İlhan Parlak, corona virüsü salgını sebebiyle Süper Lig’e verilen ara hakkında beIN Sports kanalına bağlandı ve çarpıcı açıklamalar yapmış oldu.

“Ruhsal ve fizyolojik olarak hazır olmak lazım”

İlhan Parlak, “Bizlere de antrenmanları hayata geçirmeye çalışıyoruz. Futbolcular olarak bireysel olarak çalışmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar insanlara destek olmaya çalışıyoruz. Her şeyden ilkin insan sağlığı mühim. Ruhsal ve fizyolojik olarak hazır olmak lazım. Salgın başladıktan sonrasında tamamımız tedirgindi. Ankaragücü olarak idmanlara ara verdik. Son maçı da kazanmıştık ve iyi bir çıkışımız vardı” ifadelerini kullandı.

“Yabancı ve yerli oyuncular ile konuşuyoruz, kimse antrenman yapmak istemiyor”

İlhan Parlak son olarak, “Ligin devam edeceğine ben olasılık vermiyorum. Yabancı ve yerli oyuncular ile konuşuyoruz, kimse antrenman yapmak istemiyor. Lig bittikten sonrasında 1 – 1,5 ay kamp periyodu geçiriyoruz hazırlanmak için. Önümüzdeki süreç nasıl olacak bilemiyoruz. Büyüklerimiz, karar mercileri doğal bunu düşünüyordur fakat biz futbolcular olarak bilhassa bu son 8 haftada dişe diş, kora kor mücadelenin olacağı dönemde ben liglerin oynanmasına olasılık vermiyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz