Fenerbahçe'de Vedat Muriç Lazio'ya transfer olacak mı? Menajerinden flaş açıklama

Fenerbahçe’de forma giyen golcü Vedat Muriç ve stoper Serdar Aziz’in menajerliğini üstüne alan Haluk Canatar’dan son dakika geçirme açıklaması geldi. Haluk Canatar, Vedat Muriç’in geleceğine yönelik bilgileri Radyospor’da Salim Manav’a deklare etti. 

İşte menajerinin açıklamaları:

“İtalya’da ve Türkiye’de hiçbir basın kuruluşuna açıklamam olmadı. Corona virüs salgını sebebiyle geçirme konuşulması şu anda aslına bakarsan mümkün değil. Vedat Muriç, Fenerbahçe’nin oyuncusu bizim bir kulüple görüşmemiz Fenerbahçe’ye etik olarak saygısızlık olur. Burada doğru adres Fenerbahçe’dir. Vedat’la ilgili geçirme tekliflerinin olmaması anormal olur. Dünya futbolunda santrfor eksikliği var. Vedat’la da kulüplerin ilgilenmesi, oyuncuyu kulüplerin istemesi de düzgüsel. Vedat’la ilgili bir data alınmak istendiğinde doğru adresin Fenerbahçe bulunduğunu söylüyoruz.”

‘Vedat ile ilgilenmeleri düzgüsel’

“Vedat Muriç şeklinde yüksek özelliklere haiz bir oyuncu dünyada oldukça azca. Vedat, her iki ayağını da kullanabilen her iki kanatta da oynayabilen ve her mevkide takımına katkı elde eden bir oyuncu. Bu şekilde bir oyuncu için iyi kulüplerin izlemesi de geçirme teklifleri yapması da oldukça naturel, olmaması anormal.”

‘Maaşlarında indirim talebi yok’

“Fenerbahçe’nin Serdar ve Vedat’ın maaşında indirime gitmesi mevzusunda hiçbir şekilde talebi olmadı.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz