Koç Holding'den Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük katkı

Koç Tüm ortaklık’den Ulusal Dayanışma Kampanyası’na 20 milyon liralık katkı…

Koç Tüm ortaklık, Ulusal Dayanışma Kampanyası’na Yapı Kredi, Tüpraş, Opet ve Aygaz’ın desteğiyle toplam 20 milyon lira ile katkı sağladıklarını bildirdi.

Koç Tüm ortaklık’in toplumsal medya hesabından meydana getirilen paylaşımda, topluluğun 100 yıla yaklaşan zamanı süresince “Ülkem var ise ben de varım” diyerek çalmış olduğu ifade edildi.

Koronavirüs salgınının Türkiye’de yayılmaya başladığı ilk günden itibaren topluluk şirketleri ile cemiyet yararını gözeten pek fazlaca çalışmanın hayata geçirildiği belirtilen paylaşımda, “Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafınca başlatılmış olan Ulusal Dayanışma Kampanyası’na da Yapı Kredi, Tüpraş, Opet ve Aygaz’ın desteğiyle toplam 20 milyon lira katkı sağlıyoruz. El birliğiyle ve dayanışma içinde bu zorluğun da üstesinden geleceğimize yürekten inanıyoruz.” ifadelerine yer verildi.

Öte taraftan söz mevzusu kampanyaya Yapı Kredi’nin 10 milyon liralık katkısı Sıhhat Bakanlığı’na olmak suretiyle, Tüpraş’ın 5 milyon lira, Opet’in 3 milyon lira ve Aygaz’ın da 2 milyon lira destek verdiği öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz