Ali Çetin: Barrow'a ulaşamıyoruz

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, futbolcuları Modou Barrow’un ortalama 10 gün ilkin kulüpten izinsiz yurt dışına gittiğini söylemiş oldu. Çetin, AA muhabirine, 27 yaşındaki Gambiyalı kanat oyuncusu Modou Barrow ile bir süredir kontakt kuramadıklarını açıkladı.

 Son olarak futbolcunun menajerine ulaştıklarını vurgulayan Çetin, şöyleki konuştu:  “Kendisi bizlere futbolcunun aileyle ilgili problemlerinden bahsetti. Yaptığımız araştırmada Modou Barrow’un ortalama 10 gün ilkin kulüpten izinsiz yurt dışına gittiğini öğrendik. Aileyle ilgili nedenlerden dolayı gitmiş olabilir. Kendisine ulaşamıyoruz. Hiç kimseye haber vermeden gitmiş. Barrow’un takımdan izinsiz ayrılışı ilk değil. Yönetim olarak bir karar vereceğiz. Geçerli bir mazereti var mı yok mu görüşülüyor. Barrow, hem kendi sağlığını hem de ailesinin sağlığını tehlikeye attı. Yine Türkiye’ye dönse bile minimum 14 gün karantina süresi var, değerlendirip bakacağız.”

Ali Çetin, takımın 2 Nisan Perşembe günü Haluk Ulusoy Tesisleri’nde toplanması yönünde bir karar aldıklarını sadece bunu 6 Nisan’a ertelediklerini sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz