Göztepe'de Soner Aydoğdu ve Serdar Gürler'den örnek davranış

Koronavirüs salgınına alınan önlemler sebebiyle tüm maçların ertelenmesinin peşinden Süper Lig ekiplerinden Göztepe’nin iki deneyimli futbolcusu Soner Aydoğdu ve Serdar Gürler örnek bir davranışa imza attı. İki oyuncu maddi olarak sorun yaşayan bin aileye erzak yardımında bulunacaklarını deklare etti. Soner, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada, “Bu zor süreçte ben elimden gelenin fazlasını hayata geçirmeye hazırım. İhtiyaç sahibi 1000 ailenin erzak ihtiyacını karşılamaya hazırım” dedi. Soner, toplumsal medyadan ekip arkadaşı Serdar’ı da etikleyip, “Sen de var mısın?” mesajını gönderdi.

Soner’in mesajına yanıt veren Serdar da, “Bu anlamlı davetini kabul ediyorum. Bu zor süreçte ben de elimden geleni yapacağım. Güzel düşüncene beni de çağrı ettiğin için teşekkür ediyorum. Ben de gereksinim sahibi 1000 ailenin erzak gereksinimlerini karşılayacağım” ifadelerini kullandı.

Göztepeli futbolcuların duyarlılığı taraftarın da dikkatinde kaçmadı. Göztepeli futbolseverler Soner ve Serdar benzer biçimde tüm takımın desteğe muhtaç insanlara haiz çıkmasını istedi. Sarı-kırmızılı futbolcuların yardımları sürdüreceği ve bu akımın tüm takıma yayılacağı vurgulandı.

DHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz