Cristian Baroni'den Aykut Kocaman itirafı!

Fenerbahçe’de 2009-2014 yılları aralığında forma giymiş olan Brezilyalı ön libero Cristian Baroni, yayıncı kuruluşa hususi röportaj verdi. Baroni, Fenerbahçe’deki döneminden, oradaki arkadaşlarına, Aziz Yıldırım’dan teknik direktör Aykut Dev gibi’a kadar birçok mevzuda izahat yapmış oldu. 

İşte Baroni’nin verdiği röportajın tamamı: 

Türkiye’de fazlaca şey öğrendim. İlk geldiğimizde Türkler bizlere fazlaca güzel kucak açtı. Oradaki dostlarımla hala konuşuyorum. Fenerbahçe’de fazlaca mutlu günler geçirdim. Şampiyonluk kazandım, kupalar kazandım. Mutluluklar, üzüntülerimden fazlaydı. Fenerbahçe’de son bir kez taraftarlara Allah’a emanet olun demek arzu ederdim. Veda etme fırsatım olmadı sadece Fenerbahçe’ye olan sevgim asla değişmedi. Fenerbahçe’ye karşı şükran duyuyorum. O dönemde birlikte çalıştığım, başta Aziz Yıldırım olmak suretiyle birçok insan benim hayatımda mühim bir yer edindi.

Emre Belözoğlu, Fenerbahçe’deki dönemimde bana fazlaca destek oldu. Volkan, Kuyt, Sow, Webo, benim için fazlaca mühim oldular. Alex de öyleki. Hepsi fazlaca hususi insanoğlu. Bana hep yol gösterici oldular. 

AYKUT KOCAMAN SÖZLERİ

1 kişiyi ayrı bir tarafa yazıyorum, Aykut Dev gibi. Kalbimde tamamen hususi yer edinmiş bir insan. Benim için en önde o gelir. Beni Türkiye’ye getirdi ve daima yanımda oldu. Webo’yla fazlaca sık konuşuyoruz. Sow ile Instagram üstünden haberleşiyoruz. Aykut Dev gibi’la da konuştuğumuz oluyor.

Bazı oyuncuların Fenerbahçe formasının büyüklüğünü anlaması lazım. Fenerbahçe’nin seviyesi şu an fazlaca aşağıda gözüküyor. Bizim zamanımızda bu şekilde değildi. Alıştığımız Fenerbahçe bu değil.

Benim için Trabzonspor maçları fazlaca hususi anlara sahne olmuştu. Trabzonspor’a fazlaca hususi goller attım. İz bırakan goller bulunduğunu düşünüyorum.

Fenerbahçe formasıyla 1 maç daha Kadıköy zeminine çıkmak isterim. Bu şekilde bir hayalim var.

Lütfen ailemize, yakınlarımıza ve birbirimize dikkat edelim. En kıymetli nokta. Evde kalmış olarak her insana haiz çıkalım. Bu süreç atlatıldıktan sonrasında Fenerbahçe’nin tekrardan yukarılara doğru tırmanmasını temenni ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz