Antalyaspor antrenmanına futbolcuların çocukları renk kattı

Antalyaspor, koronavirüs salgınından korunmak amacıyla lige verilen arada da çalışmalarını sürdürüyor. Kırmızı-beyazlıların bugün video konuşma vesilesiyle yapmış olduğu antrenmana Antalya haricinde bulunan ve evlerinden çıkmayan oyuncuların evlatları da katılarak renkli görüntülerin yaşanmasına niçin oldu.

Teknik ekip tarafınca kendilerine verilen hususi programlar çerçevesinde her gün evlerinde tek başlarına idmanlarını aksatmayan futbolcular, iki günde bir video konuşma vesilesiyle toplu olarak emek harcama fırsatı buluyor. Teknik Direktör Tamer Tuna denetiminde meydana gelen antrenmanda futbolcuların fizyolojik durumları da denetim altında tutuluyor.

Çocuklar renk kattı

Kırmızı-beyazlıların bugünkü antrenmanına Antalya haricinde bulunan ve evlerinden çıkmayan oyuncuların evlatları da bazen katılarak renkli görüntülerin yaşanmasını sağlamış oldu. Antalyaspor’da futbolcular yarın kendilerine verilen programı tek başlarına uygulayacak, 30 Mart Pazartesi günü ise tekrardan video konuşma yöntemiyle antrenmanlarına devam edecek.

ANTALYA (İHA) –

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz