Vedat Muriç: 24 saatin 5-6 saatini menajerlik oyununa ayırıyorum

Fenerbahçe’nin golcüsü Vedat Muriç, kulüp televizyonu FB TV’nin toplumsal medya hesabının canlı yayınına katıldı ve soruları yanıtladı. Muriç, boş zamanlarında futbol menajerlik oyununu fazlaca fazla oynadığını söylemiş oldu. 

“Her insanın katkı sağlaması fazlaca güzel oldu”

Vedat Muriç, “Çoğumuz bu ülkede yaşıyoruz, bu ülkenin ekmeğini yiyoruz, neler yapabiliriz diye küçük bir toplantı yaptık aramızda. Kaptanımız mecburi kılmadı bunu, fazlaca yabancı da olduğundan, isteyen katılmayabilir dedi. Her insanın katkı sağlaması fazlaca hoş, fazlaca güzel oldu. Kosova’da hava yolu, kara yolu şeklinde giriş çıkış kapıları erken kapanmış oldu. OHAL var ülkede, saatler değişiyor yalnız. 06-12 arası gereksinimler için çıkabiliyor insanoğlu. Tedbir alınmasına karşın, küresel bir mesele olduğundan 106 olay sayısı var, 1 de vefat var.”

“La Casa de Papel’i izliyorum”

“Fazla dizi izlemiyorum. Eşim ‘Sefirin Kızı’ diye bir takım var onu izliyor ben de ona eşlik ediyorum. Onun haricinde dizi olarak La Casa de Papel’i izliyorum. Yeni sezonun başlamasını umuyorum. Annemle ablamla günde 1-2 kere konuşuyorduk. Şimdi 4-5 kere konuşmaya başladık. Takımda Serdar Aziz’le konuşuyorum. Emre ağabeyle konuşuyorum arada… Onun haricinde ekip arkadaşlarımın instagram storylerine sataşıyorum ileti atarak”

“Bağdat Caddesi’nde tur atmak..”

Bu süreçte en fazlaca kimle konuşmuş olduğu ve en fazlaca kimi ne neyi özlemiş olduğu sorulan Vedat Muric, şu ifadeleri kullandı: ”Annem ve ablamla 1 kere konuşuyorduk fakat şu an 4 -5 kere ye çıktı. Takımdakilerle de görüntülü değil fakat mesajlaştım. Serdar Aziz, Emre ağabey.. Bizimkiler görüntülü bir şey attıklarında onlara musallat oluyorum. Hepsi birbirinden kıymetli. İnsan ayırmayacağım ortamımız hep vardı. Birini söylersem olmaz. Şu an Samandıra’yı özledim diyebilirim. Bir an ilkin gidip idman ve maç havasına girmek isterim. En fazlaca özlediğimi şey ise eşimi alıp idmandan sonrasında Bağdat Caddesi’nde kahve alıp tur atmak. Eşimle bir yerde güzel bir yiyecek yiyecek.

“Menajerlik oyunu oynuyorum”

“24 saatin 5-6 saatini menajerlik oyununa ayırıyorum. Oldukça oynuyorum bundan dolayı süre fazlaca acele geçiyor. Oldukça sarıyor. Şu an iyi gidiyoruz. Karantinanın ilk 4-5 günü ‘futbolla ilgilenmeyeceğim’ dedim. Arkadaşlarla değişik oyunlar oynadık fakat menajerlik bilgisayarı açtığımda önüme çıktı. Açtığımda ‘bırakırım, sıkılırım’ dedim fakat şimdi dönemin nasıl geçtiğini anlamıyorum”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz