Göztepe, Serdar Gürler ile sözleşme imzalıyor

Süper Lig ekiplerinden Göztepe, takımın en skorer oyuncusu Serdar Gürler’le sözleşme yenileme sonucu aldı. Bu sürem attığı 6 golün yanı sıra 5 asist icra eden Serdar’ın satın alma opsiyonunun Göztepe’de olduğu açıklandı.

İspanya’nın Huesca ekibinde geçen sezonun dönem içinde 1.5 yıllığına kiralanan kanat oyuncusunun yeni sezonda da kariyerine Göztepe’de devam etmesi için emekler başladı.

Başkan Vekili Talat Papatya, Serdar’ın oldukca sevdikleri bir oyuncu bulunduğunu belirterek, “Futbolcumuz burada mutlu. Satın alma opsiyonu kulübümüzde” diyerek yeni bir sözleşmeye sıcak baktıklarını beyan etti.

Göztepe topluluğu sezona verilen arada yönetime, futbolculara ve teknik ekibe meydana getirilen coronavirüs testlerinin negatif çıkmasının arkasından derin bir nefes aldı.

Kimsede salgına rastlanmaması endişeleri giderirken, Başkan Mehmet Sepil tüm ekip ve mensubu kurallara harfiyen uymaları mevzusunda yine uyardı. Asla kimsenin evinden çıkmamasını isteyen Sepil’in devamlı futbolcular ve teknik direktör İlhan Palut’la kontakt halinde olduğu açıklandı. Oyuncuların da ruhsal olarak oldukca rahatladığı ve idmanları evlerinde eksiksiz sürdürdüğü vurgulandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz