Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den flaş paylaşım: Kimi kandırıyorsunuz siz?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in corona virüsü testi pozitif çıkması Türk futbol hayatına damga vurmuştu. Corona virüsü testi pozitif çıktıktan sonraki sekizinci gününde, klinik bulguları iyiye gittiği için hastaneden taburcu edilen Terim evine geçti. Bu gelişmenin arkasından toplumsal medyada Fatih Terim’in aslen hasta olmadığı, federasyonu hedef almak için bunu yapmış olduğu şeklinde yorumlar yapılmış oldu. Birçok yorumda da buna gerekçe olarak 14 gün karantina süresinin dolmadan Fatih Terim’in taburcu edilmesi yayınlandı.

Bunun üstüne Fatih Terim’in kızı Merve Terim, toplumsal medya hesabından meydana getirilen yorumları eleştiren imalı bir paylaşımda bulunmuş oldu. Merve Terim, paylaşımında, geçtiğimiz hafta corona virüsü teşhisi konulmuş olan, yedi gün sonrasında ise taburcu edilen İngiltere Prensi Charles’ı kullandı.

Terim, Prens Charles’ın taburcu edilmiş olduğu şeklindeki habere “Asla olur mu öyleki şey Charles Bey? Ya 14 gün hastanede kalmanız ya da ölmeniz gerekirdi. Bu şekilde Korona mi olur? Kimi kandırıyorsunuz siz?! Tip dünyası sizi incelemeli, neticeleri da derhal paylaşmalı…” yazdı. Corona virüsü teşhisi konulmuş olan İngiliz Kraliyet Ailesi’nden Prens Charles’ın, 7 gün geçirdiği karantina sürecinden çıkmış olduğu ifade edilmişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz