Corona virüsü engeli… Galatasaray'da Giacomo Bonaventura transferi yattı

Yeni sezonun geçirme planlamasına ocak ayında resmen start veren Galatasaray’la ilgili flaş gelişme ortaya çıktı… Ilk olarak sürem sonu sözleşmesi bitecek adları gündemine alan sarı-kırmızılıların Milanlı Giacomo Bonaventura’nın menajeriyle temasa geçmiş olduğu öğrenildi. Meydana getirilen telefon görüşmesinin peşinden tarafların mart ayında Milano’da bir araya gelmek suretiyle randevulaştığı belirlendi.

Coronavirüs kabusu sebebiyle geçirme yattı

Takvim’de yer edinen habere bakılırsa Avrupa’da başta İtalya olmak suretiyle tüm dünyayı tesiri altına alan coronavirüs kabusu sebebiyle bu eleştiri görüşme gerçekleştirilemedi. Alınan bilgilere bakılırsa bu zirve yapılsaydı ve pozitif yönde geçseydi Bonaventura’nın menajeri Mayıs ayı başlangıcında İstanbul’a gelecekti.

Yeni hamle yapılacak

Galatasaray yönetimi her şeyin normale dönmesinin peşinden geçirme için yeni bir hamle meydana getirecek. Orta alanın ortasında vazife meydana getiren Bonaventura ile Avrupa’nın birçok mühim kulübünün ilgilenilmiş olduğu de ifade ediliyor. 30 yaşındaki futbolcu 13 kez İtalya formasını terletti. Milan formasıyla bu sürem Serie A’da 17 maça çıkan Giacomo Bonaventura 2 gol attı. İtalyan yıldız 8 ve 10 numara pozisyonlarında oynuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz