Arturo Mina: Erteleme kararı devam etmeli

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı gösterim konuğu olan Mina, ”Biz iyiyiz. Akrabalarım ve sevdiklerim iyi. Dünya üstündeki hepimiz oldukca ciddi bir problemle karşı karşıya. Ben dışarıda oldukca fazla insan görmüyorum. İnsanlar dışarıda değil. Malatya’da insanoğlu evlerde. Bir olay olduğuna dair bir şey duymadım” dedi. 

‘Antrenmanlara ne süre başlarız bilemiyorum’

“Şu anda ne süre antrenmanlara başlayacağız bilmiyorum. Bu mevzuda kulüp yöneticilerimiz bir değerlendirme yapmış olup karar verecektir sadece şu ana kadar bizlere gelmiş bir şey yok.”

‘Erteleme sonucu devam etmeli!’

“Şu anda biz oynayamayız bunu biliyorum. Erteleme sonucu oldukca düzgüsel ve bu karar devam etmeli. Bu durum sonrasında ne olur bilmiyorum. Bu mevzu üstüne yetkililer karar verecek. Türkiye’de olay sayısı daha azca. Oldukca fazla maçımız kalmadı sadece bu maçlar oynanabilir mi bilmiyorum. Şu anda kimse oynamak istemiyor sadece devam edilsin yada maçlar iptal edilsin diyemem.”

‘Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ın sağlıklarına kavuşmasını arzuluyorum’

“Fatih Terim’in ve Abdurrahim Albayrak’ın sağlıklarına ulaşmasını temenni ediyorum. Her insanın onlara destek oldunu görüyorum ve ben de onlara destek oluyorum. Hepimiz onların arkasında ve bu büyük bir güç. Ümit ederim en kısa sürede rehabilitasyon sürecini atlatıp sağlıklarına ulaşırlar.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz