Sergen Yalçın'dan Talisca açıklaması!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, oyuncu Zafer Algöz’le instagramda canlı gösterim yapmış oldu. Kısa bir söyleşi durumunda gündemi de değerlendiren Beşiktaş’ın hocası Talisca’nın aktarma ile ilgili de konuştu. 

Beşiktaş’ta teknik direktör Sergen Yalçın, Beşiktaş’ın instagram hesabından Zafer Algöz ile beraber canlı yayında bir söyleşi gerçekleştirmiş oldu. Siyah beyazlıların teknik patronu takıma gelmesini istediği oyuncuyu da deklare etti. 

İşte Sergen Yalçın’ın canlı yayında yapmış olduğu açıklamalar:

2 haftadır evdeyim. Valla hiçbir şey yapmıyoruz.

Cüneyt Çakır fazlaca üst düzey bir yargıcı. Sadece Türkiye’de yönettiği maç ile Şampiyonlar Ligi’nde yönettiği maçlar içinde belirgin farklar var.

Süper Lig’i şu anki haliyle tescil edemezsin. Kimse bundan memnun kalmaz. Nisan ayı fazlaca zor bir ihtimal Mayıs 15 kim bilir Haziran 15 olur.

Messi ile Ronaldo’yu kıyaslıyorlar. İkisinin de özellikler fazlaca değişik. Bir tanesi tamamen fizik gücüyle ötekisi tamamen kabiliyetine dayalı oynayan bir oyuncu. Fakat hiçbir süre bir Maradona değil.

Bazı oyuncularla ilgili onu alalım bunu alalım diye yorumlar yapıyorlar. Bu şekilde her istediğimiz oyuncuyu alamıyoruz. Ikimiz de istiyoruz Fabri’yi alalım onu alalım bunu.

TALISCA SÖZLERİ

Talisca’yı tabiiki takımda isterim, kim istemez fakat şartlar pek elverişli değil. Keşke gelse. Talisca’yı şu anda alamayız. Talisca’nın Çin’de kazanılmış olduğu parayı şu an Türkiye’de ödeyecek ekip zor bulunur.

O gitsin, bu gitsin, şu gitsin diyorlar. Play Station oynuyor ya hepimiz ekip kuruyorsun, bozuyorsun. Bunlar düzgüsel hayatta olmuyor.

Aldığımız sorumluluğun farkındayız, fazlaca zor şartlarda geldik. Fakat asla kimse merak etmesin elimizden gelenin fazlasını yapacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz